Szügyi Madách Imre Általános Iskola

Takács Csenge magyar válogatott kerettag

TAKÁCS CSENGE 3.O. KARATÉKA

MAGYAR VÁLOGATOTT KERETTAG

Takács Csenge kicsi kora óta kitartóan gyakorolja a nagy fegyelmet és koncentrációt igénylő karate sportágat. Volt kitől tanulnia, szülei -akik az edzői is egyben- is magas szinten művelik ezt a küzdősportot. A kicsi lány már harmadik éve szállítja a jobbnál jobb eredményeket. Nincs olyan korosztályos karateverseny ahonnét ne éremmel, kupával és oklevéllel térne haza. Több versenyen a legfényesebb érem, az arany került Csenge nyakába.

Nagy büszkeség számunkra, hogy Csenge a kiváló eredményeivel bekerült a korosztályos magyar válogatott keretbe. Képviseli saját magát, klubját, iskolánkat, településünket, hazánkat az ősszel Írországban megrendezésre kerülő korosztályos karate világbajnokságon.

Gratulálunk teljesítményéhez.

Sok sikert kívánunk Csenge!

IDEI EREDMÉNYEI:

20016-17. évi karate diákolimpia országos 1. és 2. hely

Kunmadaras kupa országos ippon shobu karate bajnokság II.kcs. kumite 3. hely
Kunmadaras kupa országos ippon shobu karate bajnokság II.-B. kcs. kumite 3. hely
Kunmadaras kupa országos ippon shobu karate bajnokság II.kcs. kata 4. hely

Országos karate bajnokság Törökbálint  II.kcs. kumite 1.hely